niedziela, 26 października 2014

Audiobook na jesień - Konkrus

Jesień trwa w najlepsze, czas zatem odrobinę zapełnić czas ;) Ogłaszam konkurs, w którym do wygrania jest audiobook "Skazaniec" autorstwa Krzysztofa Spadło. Książka zebrała sporą ilość pozytywnych recenzji. Moją możecie przeczytać TU.A zasady konkursu są następujące:
 1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Skrawki Moich Myśli.
 2. Konkurs trwa od 26.10.2014 r. do 16.11.2014 r. do godz. 23.59.
 3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 17.11.2014r. na blogu Skrawki Moich Myśli. Zwycięzcę wybierze ręka sprawiedliwości mojego Sztyposława. Prościej być już chyba nie może? 
 4. Chcąc wziąć udział w konkursie należy być publicznym obserwatorem mojego bloga bądź obserwatorem w Google+.
 5. W komentarzu pod tym postem należy: zgłosić chęć udziału w konkursie pisząc np. "zgłaszam się", podać swój nick/imię, pod którym obserwuje się bloga oraz adres mail do kontaktu.
 6. Zwycięzca winien w ciągu 3 dni od dnia ogłoszenia wyników przesłać mailem swoje imię i nazwisko oraz adres, pod który ma być przesłana nagroda. Jeśli tego nie zrobi, nagroda przechodzi automatycznie na kolejną osobę.
 7. Po ogłoszeniu wyników na blogu Skrawki Moich Myśli i otrzymaniu maila z danymi do wysyłki, nagroda zostanie przesłana do Zwycięzcy za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie 7 dni od dnia wskazania adresu doręczenia.
 8. Nagroda może być dostarczona wyłącznie na terytorium RP.
 9. W przypadku, gdy zgłosi się mniej niż 10 uczestników, zastrzegam sobie prawo do pozostawienia konkursu bez rozstrzygnięcia.
Życzę powodzenia.

Skrawki Myśli

5 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia innym. Mam książkę w formie papierowej, więc nie będę się zgłaszać .)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Sylwka S.
  E-mail: sylwka.sk91@wp.pl
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niniejszym zgłaszam się :)

  Mam też małą poradę natury prawnej - lepiej usunąć słówko "losowanie" z tego mini-regulaminu. http://prawomarketingu.pl/o-konkursach-z-nagrodami-i-roznicach-pomiedzy-loteria-promocyjna-a-konkursem

  Co prawda lotne brygady przeczesujące internet w celu gnębienia przypadkowych internautów uważam za mit, ale po co kusić los...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: kaprysiatko
  E-mail: natalial-k@wp.pl
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zainteresowanie. Jeśli masz ochotę wyrazić swą opinię, zapraszam serdecznie. Wszelkie uwagi będą mile widziane, jednakże zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych i zawierających wulgaryzmy. I jeszcze jedno. Proszę, nie spamuj.