wtorek, 7 października 2014

Blogowe WOW vol. 2 - relacja ze spotkania

Blogowe WOW vol. 2 przeszło już do historii. Długo na nie czekałam. Byłam go ciekawa niezmiernie a po Blogowym WOW vol. 1 moje oczekiwania były bardzo wysokie. Tak to już jest, gdy startuje się z wysokiego pułapu, a na takim właśnie poziomie było pierwsze Blogowe WOW.  Nie mogłam się zatem drugiego WOW doczekać, a gdy w końcu nadeszło, minęło jak zwykle zbyt szybko... Cóż, tak to już jest, że w doborowym towarzystwie czas płynie najszybciej. A towarzystwo było nad wyraz zacne. Po pierwsze wspaniałe i niezawodne organizatorki tego jedynego w swoim rodzaju przedsięwzięcia ... Martyna i Paulina, które oprócz swych indywidualnych blogów tworzą wspólne dzieło Sisters 92.

Po drugie wspaniałe uczestniczki, w większości swej młode i bardzo zaradne mamy czyli ... 


Organizatorki jak zwykle dopięły wszystko na ostatni guzik. Stanęły na wysokości zadania i sprawiły, że w głowie kołacze mi jedno "Chcę więcej, chcę na kolejne WOW..."
Na uczestniczki czekał w Park Hotel Bydgoszcz pięknie udekorowany stół. Każda z nas mogła wygodnie usiąść, odnowić znajomości a także nawiązać zupełnie nowe.


Z prelekcją wystąpiła Weronika z bloga Mama mniej zapracowana.


Po uroczystym obiedzie dyskusje rozgorzały już na dobre. A tematów jak zwykle wiele. Blogerki dyskutować bowiem mogą niestrudzenie na każdy niemal temat. Było o blogowaniu, dzieciach, podróżach, spotkaniach blogerskich, a nawet o komorniku z dobrym sercem.

Głos zabrała również Pani Agata z Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Mogłyśmy w końcu dowiedzieć się u źródła jak to patrzy na blogowy świat poważne wydawnictwo.


A nasze dzieciaki mogły szaleć do woli w sali zabaw. Mój synek po prostu tam przepadł i siłą musiałam go wyciągać, by w końcu coś zjadł i się czegoś napił.


Nie obyło się bez prezentów ... To nie najważniejszy aspekt blogowego spotkania, aczkolwiek bardzo miły. Część trafiła do blogerek bezpośrednio w przygotowanych paczkach. Część poprzez loterię charytatywną, którą po raz kolejny postanowiły zorganizować Martyna i Paulina.Jak zwykle cel szczytny ... Wspólnie wspomogłyśmy w walce z przeciwnościami Franka oraz Basię.
Trafiło do mnie morze prezentów, za co bardzo dziękuję sponsorom. Jako mol książkowy najbardziej cieszę się ze zdobyczy książkowych właśnie. Nie tylko one jednak mnie zachwyciły. Zobaczcie...

http://nk.com.pl/ BON ZNIŻKOWY NA 50 ZŁ

Fotorelację ze spotkania przygotowała Patrycja Wegner-Keiling.

A wszyscy ogółem sponsorzy to: 

8 komentarzy:

 1. Zazdroszczę :) Wspaniałe prezenty i widać, że świetnie spędziliście czas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Asia! Pewnie domyślasz się, jak się cieszymy za każdym razem, gdy jest dane nam się spotkać. Masz rację, pierwsze WOW miało wysoką poprzeczkę, ale trzecie je przebije :P Mamy taką nadzieję przynajmniej.
  Cieszymy się, że dobrze się bawiliście i mamy nadzieję, że do zobaczenia :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło bylo znów się spotkać, masz rację, wysoka poprzeczka, teraz koniecznie musimy jechać na WOW 3 zeby sprawdzic czy faktycznie przebije dwa poprzednie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo, bardzo zazdroszczę tak inspirującej imprezy. Szkoda, że nie mogłam tam być.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie było Cię znów spotkać i mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja, żeby spędzić trochę czasu i porozmawiać o literaturze i na milion innych tematów! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zainteresowanie. Jeśli masz ochotę wyrazić swą opinię, zapraszam serdecznie. Wszelkie uwagi będą mile widziane, jednakże zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych i zawierających wulgaryzmy. I jeszcze jedno. Proszę, nie spamuj.