środa, 7 maja 2014

II edycja Pogotowia kulinarnego Michela Morana

"Już 7 maja na profilu na Facebooku „Ugotuj.to” rusza „Pogotowie kulinarne Michela Morana”. Internauci będą mogli podzielić się tym, co mają w swojej lodówce, zamieszczając wpis na tablicy lub publikując zdjęcie. Już po kilku chwilach dostaną odpowiedź jak z podanych składników stworzyć danie godne kulinarnego mistrza.
 
Kuchenne porady proponowane przez „Pogotowie kulinarne Michela Morana” łączą zdrowe i szybkie rozwiązania, niezależnie od tego czy chodzi o rodzinny obiad czy przekąskę. Zgłodniali Internauci będą zdziwieni, że z prostych produktów można stworzyć prawdziwe cuda dla podniebienia. Teraz każdy będzie mógł się przekonać jak to jest mieć osobistego doradcę smaku we własnej kuchni.
 
Akcja trwać będzie 2 tygodnie, od 7 do 21 maja i będzie towarzyszyć premierze książki „Doradca Smaku”, która właśnie pojawiła się w księgarniach.
 
Posty i zdjęcia dla Kulinarnego pogotowia Michela Morana można umieszczać na profilu Facebook „Ugotuj.to” (https://www.facebook.com/ugotujto) Przepisy wymyśla wraz z Michelem Moranem między innymi Katarzyna Selenta z Granic Smaku."
 
Ciekawe co wymyśli szef kuchni?

2 komentarze:

Dziękuję za zainteresowanie. Jeśli masz ochotę wyrazić swą opinię, zapraszam serdecznie. Wszelkie uwagi będą mile widziane, jednakże zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych i zawierających wulgaryzmy. I jeszcze jedno. Proszę, nie spamuj.