wtorek, 13 sierpnia 2013

Sztypkowo czyli nowy blog poświęcony literaturze dziecięcej

Coraz więcej pozycji recenzowanych na Skrawki Moich Myśli to książki dla dzieci. Co prawda istnieje na nim zakładka "Literatura dziecięca", niemniej postanowiłam stworzyć stronę poświęconą literaturze najmłodszych i sukcesywnie przenosić tam wcześniejsze recenzje dotyczące tego tematu. Tam również będą pojawiać się zupełnie nowe recenzje, by z czasem wyłącznie w tym miejscu publikować moje wrażenia, i nie tylko moje, z odkrywanych dziecięcych lektur. Myślę, że z czasem powinny znaleźć się tu również recenzje bajek i filmów dla najmłodszych ... Zobaczymy czy projekt ma szansę powodzenia :) Zapraszam

odwiedź ....... Sztypkowo

6 komentarzy:

 1. Myślę, że mamy, ciocie, babcie, starsze rodzeństwo i kuzynostwo chętnie skorzysta z Twojego pomysłu :)
  Będzie się można przynajmniej dowiedzieć, które książeczki warto dzieciom sprezentować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też zamieszczam u siebie opinie o bajkach i książkach dla dzieci, ale nie mam ich dużo, chętnie będę zaglądać do ciebie na nowa stronkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie ich coraz więcej i chyba potrzebuję się trochę z nimi "uporządkować". :) Zapraszam

   Usuń
 3. Polecę tę stronę moim znajomym.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zainteresowanie. Jeśli masz ochotę wyrazić swą opinię, zapraszam serdecznie. Wszelkie uwagi będą mile widziane, jednakże zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych i zawierających wulgaryzmy. I jeszcze jedno. Proszę, nie spamuj.