poniedziałek, 12 maja 2014

Blogowe WOW - oczekuję z niecierpliwością

Już za chwilę, dosłownie za moment odbędzie się pierwsze Blogowe WOW czyli spotkanie blogerów organizowane z ogromnym rozmachem przez dwie wspaniałe blogerki, które łączą nie tylko wspólne korzenie, ale i uderzające wręcz podobieństwo czyli Paulinę i Martynę.
 
Już 24 maja w Bydgoszczy będę miała zaszczyt również brać udział w tym świetnym przedsięwzięciu i będzie mi dane poznać osobiście nie tylko organizatorki, ale i pozostałych uczestników spotkania oraz w znacznej części ich rodziny.
 
Niezawodne organizatorki przygotowały moc atrakcji dla uczestników. Zadbały o doskonałe miejsce tej niezwykłej imprezy, które zapewni uczestnikom nie tylko komfortowe warunki spotkania, ale i pozwoli świetnie bawić się również w towarzystwie zgrai małoletnich dzieciaków, bo uczestnicy Blogowego WOW to w przeważającej mierze młodzi rodzice, którzy chcą poznać się nawzajem i nawiązać niezapomniane, długotrwałe relacje z innymi uczestnikami blogosfery.

 
Będą dyskusje, prelekcje i wspaniała zabawa. A wszystko to uwieczni profesjonalny fotograf więc wspomnienia z Blogowego WOW pozostaną w naszych blogowych sercach jeszcze na długi, długi czas. Liczę, że poznam osobiście mnóstwo ciekawych ludzi, z którymi w innych okolicznościach nie miałabym okazji się spotkać. A przy okazji mamy szansę pomóc aż trojgu dzieciakom.
 
Wspaniała inicjatywa.
Brawo dziewczyny!
Do zobaczenia.

7 komentarzy:

 1. Pięknie :) trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej cieszy mnie to, że poznam sporo nowych osób i pomożemy Dzieciakom!
  Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też się nie mogę doczekać - choć trochę obaw mam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zainteresowanie. Jeśli masz ochotę wyrazić swą opinię, zapraszam serdecznie. Wszelkie uwagi będą mile widziane, jednakże zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych i zawierających wulgaryzmy. I jeszcze jedno. Proszę, nie spamuj.